logotyp

  • kontakt czerwony
  • kontakt czarny

zdjecie

Firma Doradztwo Transportowe Maciej Wyrzykowski, kierując się troską o profesjonalną obsługę podmiotów wykonujących przewozy drogowe, zaprasza do współpracy w zakresie doradztwa w kwestiach prawnych oraz finansowych.

Oddajemy do Państwa dyspozycji wiedzę, wieloletnie doświadczenie poparte referencjami i profesjonalizm działania.

Maciej Wyrzykowski

 

Firma Doradztwo Transportowe Maciej Wyrzykowski z siedzibą w podbydgoskim Koronowie wyrosła z pasji, którą jest praca w transporcie. Zdecydowana większość mojego życia zawodowego związana była z tym sektorem gospodarki. Zatem oferuje Państwu obok wiedzy popartej wykształceniem, doskonałą orientację w praktycznych aspektach funkcjonowania transportu w naszym kraju i Europie, która jest kluczem do sukcesu w branży.

Nie jest moim celem „naprawianie świata”. Zdaje sobie sprawę z faktu, iż w dziedzinie tak obecnie konkurencyjnej i tak dynamicznej jak transport zdarzają się rzeczy, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy też następstwa wynikające z błędów człowieka. Przyświeca mi natomiast nieustanna troska o sprawy i pieniądze Klientów, dla których pracuje wykorzystując wiedzę zdobytą jako kierowca, kierownik transportu czy inspektor Inspekcji Transportu Drogowego. Oczywistym jest, że zasób swoich wiadomości aktualizuje nieustannie, mając na względzie konieczność zachowania pełnego profesjonalizmu w działaniach.

Pragnę Państwa zapewnić, że zawsze usłyszycie szczerą diagnozę spraw zlecanych mi do załatwienia. Zapraszam do współpracy firmy transportowe, spedycyjne, szkoleniowe, kancelarie doradcze i prawne, uczelnie a także wszystkie inne podmioty, które zainteresowane są problematyką uwarunkowań prawnych w transporcie. Pozostaję do Państwa dyspozycji i zapraszam do zapoznania z pełną ofertą usług świadczonych przez moją firmę.


Maciej Wyrzykowski