logotyp

  • kontakt czarny
  • kontakt czerwony

zdjecie

Firma Doradztwo Transportowe Maciej Wyrzykowski, kierując się troską o profesjonalną obsługę podmiotów wykonujących przewozy drogowe, zaprasza do współpracy w zakresie doradztwa w kwestiach prawnych oraz finansowych.

Oddajemy do Państwa dyspozycji wiedzę, wieloletnie doświadczenie poparte referencjami i profesjonalizm działania.

Maciej Wyrzykowski

 

Wskutek działań podjętych przez naszą firmę, udało się zmniejszyć kary nałożone za wwiezienie emigrantów do Wielkiej Brytanii.

W dniu 30 listopada 2015r. na pokładzie pojazdu należącego do firmy z Wielkopolski znaleziono 6 nielegalnych emigrantów. Na kierowcę nałożono karę w wysokości łącznej 3600 £, zaś wysokość kary nałożonej na przewoźnika to 5400 £.

Firma nasza podjęła działania zmierzające do uchylenia tak ogromnych kar. Po zredagowaniu i przesłaniu do angielskiej Straży Granicznej stosownych odwołań, karę nałożoną na kierowcę zmniejszono do kwoty 150 £. Firma wykonująca przewóz zapłaci natomiast 1200 £ mniej, bowiem karę zmniejszono do 4200 £. Przygotowane przez naszą firmę dokumenty pozwoliły więc zaoszczędzić ponad 4500 £ (1200 przewoźnik oraz 3450 kierowca).

Nie jest to pierwsza sprawa tego rodzaju prowadzona z powodzeniem przez firmę Doradztwo Transportowe Maciej Wyrzykowski. (Sygnatura: CECPT /18297; CAL/CP/12092)